Baha Alüminyum yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine teknolojisini her geçen gün yenileyerek yoluna devam etmektedir. Firmamız pazarda aranılan üretici olmakla beraber; güvencemiz tecrübemiz, iş ahlakımız ve çalışma hırsımızdır.

Profesyonel bir kadro ile çalışan firmamız her türlü model konusunda tecrübelidir. Kendi bünyesinde üretimini yaptığı hizmetleri arasında alüminyum ve korkuluk sistemlerinin, pvc ve alüminyum doğrama, perde çeşitleri,
ofis bölme sistemleri, cam - balkon sistemleri, duşakabin sistemleri ile birlikte bunların üretim, teknik servis ve yerinde uygulamaları ile yüksek kalite ve titizlikle hizmetlerine devam etmektedir.

Yeniliğe daima açık olan firma mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için ürünlerine yeni tasarımlar edindirmeyi ilke edinmiştir.

Kalitenin bir ayrıcalık olmadığından yola çıkarak, ürün ve hizmetlerimizin tamamında kalite çıtasını her zaman yüksekte tutmaktır.

Hedefimiz, taahhütlerimizi zamanında ve müşteri isteklerine uygun yerine getirerek rekabet gücümüzü sürekli arttırmaktır.

Bize Ulaşın :
Adres : Zafer Mah. Şehit Yzb. Yücel Kenter Cad. No:2 / M-11 A Blok A/5
(Yeni Sanayi Sitesi) / Çorlu / Tekirdağ
Tel : 0282 673 17 49   E-posta : info@bahaaluminyum.com.tr